Chcete nás podpořit? Můžete

Pokud nás chcete podpořit, máte dvě možnosti. Na obou dokonce sami vyděláte.


Pokud při cestování využíváte službu Booking.com, můžete si příští pobyt zarezervovat přes tento odkaz. Poté, co se z cesty vrátíte, vám Booking.com zašle v hotovosti (na platební kartu) zpět 10 % z celkové ceny pobytu (jeho cena ale musí být minimálně ekvivalentem 30 USD). My jako doporučitelé obdržíme od Booking.com bez ohledu na výši vaší úhrady v hotovosti ekvivalent 15 USD. Nezáleží přitom na tom, zda jste si již dříve přes Booking.com nějaký pobyt rezervovali. „Slevu“ 10 % ovšem můžete využít pouze jednou, takže je ve vašem zájmu ji vyčerpat spíše na dražší objednávku.

Druhou možností je registrace do služby Airbnb přes tento odkaz. Vy v tomto případě získáte pro svůj první pobyt (jeho cena musí být minimálně ekvivalentem 70 EUR) kredit v ekvivalentu 28 EUR. My jako doporučitelé poté, co se vy ze své první cesty vrátíte, obdržíme od Airbnb kredit v ekvivalentu 15 EUR.

*Podmínky a výše bonusů jsou aktuální k 26. 7. 2018. Pobyty je možné rezervovat v jakékoli měně.

*Aktuální podmínky a podrobnosti o doporučujícím programu Booking.com najdete zde, nejčastější dotazy pak zde. Podrobnosti o doporučujícím programu Airbnb najdete zde.


Ani v jednom případě příspěvek není hrazen z vašich peněz, ale z provizí Booking.com, respektive Airbnb.

Za případné využití kterékoli z těchto dvou možností vám moc děkujeme a přejeme vám příjemné cestování plné krásných zážitků. Za sebe pak slibujeme, že všechny takto obdržené prostředky využijeme pouze na naše cesty, ze kterých se vám na tomto blogu opět budeme pravidelně hlásit.

Tom a Marse