(1) 12 dní do odjezdu

ze dne

Tady Marse. Odpočet nám začal, u některých už začíná cestovní horečka. Denně přemýšlíme, jak se sbalíme, co si s sebou vezmeme, co se vůbec do letadla vzít dá, co budeme jíst během cesty, co je ještě všechno potřeba vygooglit.

Těšíme se ale jako malé děti. Už víme, že ani chycení se za ruce na veřejnosti nezapříčiní noc za katrem. Víme, že ani jeden nebudeme nosit kraťasy. A taky víme, že možná vůbec nejužitečnější bude toaletní papír v batohu. 🙂

Náš plán je strávit včetně letů 14 dní na cestě. Bereme jen baťůžek a menší osobní zavazadlo. I když ČSA nás nutí i tuto malou taštičku nacpat do příručního batohu, protože na palubě povolují, na rozdíl snad od všech ostatních leteckých společností, pouze jedno zavazadlo, navíc ještě o 2 kg lehčí než u Ryanairu. Takže díky, ČSA, letíme s vámi sice jenom hodinu a půl do Milána, no zato nám výborně kazíte plány. Určitě rádi využijeme vašich služeb znovu a také vás doporučíme všem známým a přátelům.

Smyslem tohoto blogu je podávat pokud možno pravidelné internetové signály do našich domovů, že ještě žijeme a jak se nám vede. A samozřejmě sdílet nějaké ty zážitky a fotky.

Prožijte s námi Maroko!

♥ T+M

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.